Hoppa till sidans innehåll

2011


Huvudstyrelsen (PG nr: 46 17 16-3)

Namn Titel Tele hem Mobil E-post
Anders Nordin Ordf 0660-53248 070-6682121 anders.nordin(a)byggsigurd.se
Maria Goldkuhl Led 0660-58488 070-5841121 maria.goldkuhl(a)prodacapo.com
Fredrik Nordin Led 0660-241199 073-5321343 fredrik.nordin(a)byggsigurd.se
Stefan Karlsson Led 0660-293430 070-635 66 93 stefan(a)flexite.com
Anne Temin Led 0660-10577 070-2446394 anne.temin(a)gmail.com
Mattias Nordlund Led 0660-18913 070-5530860 mattias(a)xanthos.se
Patrik Eriksson Led   070-2366376 patrik_e(a)live.se
Enar Lundh Led 0660-372445 070-6816162 enar.lund(a)telia.com
Johan Nordin Led n/a n/a johan.nordin(a)pensumnorr.se
Robert Carlsson Adj n/a n/a robert(a)yamahacenter.com
Kristian Ekman Adj n/a n/a kristian.ekman(a)flexite.com
Andreas Nordström Adj 0660-293663 070-5517919 andreas.nordstrom(a)ornskoldsvik.se
Bert Schedin Su 0660-370655 070-6536758 bert.schedin(a)oviknet.com

Led = Ledamot 

Adj = Adjungerad

Su = Suppleant

 

Revisorer

Ulf Lindgren Revisor
Björn Nordin Revisor
Lars Baxelius Suppleant
Anders Carlsson Suppleant

 

Seglingssektionen

Namn Titel Tele hem Mobil E-post
Ove Westman Ordf     ekobostader(a)telia.com
Per-Erik Näslund Sekre 0660-378139   penma(a)telia.com
Hans Larsson Kassör     hans-l.larsson(a)telia.com
Nils-Erik Lindström       nicke.lindstrom(a)telia.com
Bert Schedin   0660-370655 070-6536758 bert.schedin(a)oviknet.com
Anders Carlsson       nils-anders.c(a)telia.com
Anders Nordin       anders.nordin(a)byggsigurd.se
Enar Lundh   0660-372445 070-6816162 enar.lund(a)telia.com
Dick Westman       arne.pia.my.berglund(a)swipnet.se
Fredrik Nordin BSC 0660-241199 073-5321343 fredrik.nordin(a)byggsigurd.se
Martin Rubing     070-5795488 martin(a)rubing.se
Staffan Arnström        
Håkan Nylander        
Göte Norgren        
Tomas Rydman        
Jonas Hägglöv        

 

Jollesektionen

This is a mailto link

Namn Titel Tele hem Mobil E-post
Anne Temin Ordf 0660-10577 070-2446394 anne.temin(a)gmail.com
Andreas Nordström Kassör 0660-293663 070-5517919 andreas.nordstrom(a)ornskoldsvik.se
Mats Lövström        
Jessika Sjölund        
Fritz Forsgren        
Julia Ödmark        

 

Malmön-Sandviken

Namn Titel Tele hem Mobil E-post
Pelle Sjölund   0660-377156 070-2762402 jonas.karlin(a)hotmail.com
Enar Lundh   0660-372445 070-6816162 enar.lund(a)telia.com
Jessika Sjölund        
Julia Ödmark        

 

Representant för MellanNorrlands SeglarFörbund

Namn Titel Tele hem Mobil E-post
Pelle Sjölund Ledamot     pelle.sjolund(a)city.ornskoldsvik.se
Uppdaterad: 29 MAR 2011 09:20 Skribent: Andreas Nordström

Postadress:
Örnsköldsviks SS - Segling
Box 208
89125 Örnsköldsvik

Kontakt:
Tel: 0706171040
E-post: This is a mailto link

Se all info

 

 

ÖSS SPONSORER 2019

seasea

Yamaha center

Byggsigurd 

Cervera 

Flexite

Holmen

BMW Lindholms bil

Malux